Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: Czwartek, 06 Październik 2022 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna

Turystyka kanapowa – zgłoś się już dziś!

W ramach Umowy o współpracy Gminy Miasta Krynica Morska oraz Miasta Krynica - Zdrój zapraszamy Państwa do wspólnego budowania partnerstwa.

Urząd Miasta Krynica Morska oraz Lokalna Organizacja Turystyczna zaprasza do zgłoszenia prowadzonych przez Państwa obiektów noclegowych do realizacji tzw. turystyki kanapowej.

Organizacje Turystyczne w Krynicy Morskiej oraz Krynicy - Zdrój jak i Urzędy Miast poszukują rodzin, które już w tym roku chciałyby się wymienić swoimi mieszkaniami. Dla wielu osób może to być okazja na udany i tani urlop.

Rodziny biorące udział w programie nie musiałyby bowiem płacić za nocleg, a jedynymi kosztami byłby transport, wyżywienie i opłaty za atrakcje. Nietypowy program partnerski to kolejny etap współpracy obu Krynic.

Zgłoszenia przyjmuje oraz informacji udzieli sekretarz Urzędu Miasta Krynica Morska – Jolanta Kwiatkowska tel. 693384278;  tel.552476527 wew. 130;  email: sekretarz@krynicamorska.tv

 

 

Sanatorium Albatros

Pokoje 2 osobowe, Domki 2 - 4 osobowe - więcej

Willa Sabina

Dwupokojowy apartament bądź pokój - więcej

Willa & Pensjonat Riwiera

Pokój 3-4 osobowy lub Apartament 2 pokojowy - więcej

Pokoje Gościnne u Beaty

Pokoje 2-6 osobowe z łazienkami, tv, lodówkami - więcej


OFERTY Z KRYNICY ZDRÓJ

Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u