Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: Czwartek, 06 Październik 2022 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna

Jak do nas trafić ?

Jak trafić do Krynicy? Oczywiście najprostszy sposób to samochodem, ale jeżeli nie posiadają Państwo własnego środka transportu, dojazd do Krynicy Morskiej nie powinien sprawić Państwu najmniejszego kłopotu. 
Jeśli lubicie podróżować autobusem to ucieszy Was fakt, że PKS Elbląg, PKS Radom oraz PPKS Warszawa uruchomili bezpośrednie połączenie do Krynicy z Łodzi, Radomia czy Warszawy. Jeżeli jednak wolą Państwo podróżować pociągiem to polecamy dojechać pociągiem do Gdańska i z Gdańska wsiąść w autobus do Krynicy (to tylko niecałe 70 km). 
Można do nas również przypłynąć statkiem z Elbląga czy Fromborka.

Życzymy miłej podróży.

Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u