Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: Wtorek, 26 Październik 2021 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna

Imprezy

Kalendarz imprez w ciagłej rozbudowie. (Znaleziono imprez: 1)   
04 09:00
Wrzesień
2021
Minigolf Krynica Morska,ul. Rybacka 92a, o godzinie: 09:00

Już w najbliższy weekend 4-5 września na polu do minigolfa w Krynicy Morskiej odbędą się XXII Mistrzostwa Polski w Minigolfie. To najważniejsze rangą zawody organizowane już od 22 lat.

W mistrzostwach Polski wystartuje około 50 zawodników z klubów sportowych z różnych zakątków kraju: Minigolf Club Sopot, Minigolf Club Krynica Morska, Minigolf Club Mazovia Warszawa, Gminna Sekcja Minigolfa w Cekcynie, Minigolf Club Kwidzyn, Klub Sportowy Minigolf Kołobrzeg, zaprzyjaźniony klub ze Szwecji Haga BGK oraz zawodnicy niezrzeszeni. Zawodnicy będą rywalizować w kilku kategoriach (Kobiety, Mężczyźni, Seniorzy, Juniorzy, Drużyny, OPEN oraz nowa kategoria Par Mieszanych (MIX) w celu wyłonienia mistrzów i wicemistrzów Polski.

Mistrzostwa Polski zostaną rozegrane, zgodnie z poniższym harmonogramem, na polu certyfikowanym przez Światową Federację Minigolfa (WMF), spełniającym standardy miniaturegolf (18 stanowisk o różnych stopniach trudności; tory o długości 6,25 m).

www: www.krynicamorska.tv/1,20414,Rozgrywki-o-tytul-Mistrza-Polski-w-Krynicy-Morskiej.html


Kalendarz imprez w ciagłej rozbudowie. (Znaleziono imprez: 1)   
Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u