Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: Piątek, 17 Styczeń 2020 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna

Imprezy

Kalendarz imprez w ciagłej rozbudowie. (Znaleziono imprez: 1)   
26 20:00
Sierpień
2011
Plac Masztowy nad Zalewem Wiślanym, o godzinie: 20:00

Zespół powstał na początku 2004 roku w Poznaniu z inicjatywy gitarzysty Macieja Czarneckiego i jego żony wokalistki Kasi Czarneckiej. Zaprosili oni do współpracy kilku znanych poznańskich muzyków.
Przyjazny klimat, jaki panuje w zespole jest odczuwalny przez słuchaczy, fanów i znajomych.
Muzycy współpracowali w przeszłości m.in. z Witkiem Łukaszewskim, Wojtkiem Hoffmanem (TURBO), Jurkiem Styczyńskim (Dżem), Markiem Radulim (Budka Suflera), Tomaszem Szukalskim, Anną Chodakowską, Anją Ortodox, Ewą Błaszczyk, Wandą i Bandą, Lombardem.
STREFA ZERO swobodnie porusza się w różnych stylach muzycznych w szczególności popowo- rockowym. Zagrała kilkadziesiąt koncertów, wzięła udział w eliminacjach do Opola 2007 oraz wystąpiła na kilku innych festiwalach.

www: www.strefazero.pl


Kalendarz imprez w ciagłej rozbudowie. (Znaleziono imprez: 1)   
Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u