Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: Poniedziałek, 29 Listopad 2021 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna

Imprezy

Kalendarz imprez w ciagłej rozbudowie. (Znaleziono imprez: 2)   
17 19:00
Lipiec
2011
Plac Masztowy nad Zalewem Wiślanym, o godzinie: 19:00

*D-STAR* to gwiazdorski projekt coverowy nawiązujący do niezapomnianych hitów sprzed lat i tych współczesnych. Naszym celem jest zapewnienie energetycznej, pozytywnej oraz nastrojowej oprawy muzycznej podczas zabaw plenerowych, bankietów oraz innych imprez okolicznościowych. Jest to możliwe dzięki doświadczeniu, pasji oraz fantazji każdego z uczestników zespołu.

www: d-star.muzzo.pl

17 21:00
Lipiec
2011
Plac Masztowy nad Zalewem Wiślanym, o godzinie: 21:00

Kasia Wilk uznawana jest za jedną z najzdolniejszych polskich wokalistek. Właścicielka niezwykle charakterystycznego, mocnego wokalu i charyzmatycznej osobowości. Jej sukces zaczął nabierać rozmachu w wyniku współpracy z zespołem Kto To, z którym wylansowali takie przeboje jak „Zero do stracenia” czy „Gdy minie sen” – II miejsce w opolskich debiutach w 2005r. Oprócz tego partycypowała w chórkach u Kayah (MTV Unplugged), a w Orkiestrze Adama Sztaby do dziś stanowi wokalny alt.
Obecnie Kasia koncertuje wraz z zespołem, a także pracuje nad swoim drugim autorskim albumem, którego premiera zaplanowana jest na marzec 2011r.

www: www.kasiawilk.com


Kalendarz imprez w ciagłej rozbudowie. (Znaleziono imprez: 2)   
Pogoda
2 °C
ciśnienie: 995 hPa
wiatr: 21 km/h NNE
Szczegółowa prognoza na 14 dni
on-line
kliknij aby przełączyć zdjęcie

Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u