Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: Poniedziałek, 29 Listopad 2021 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna

Mistrzostwa NIVEA Ratowników WOPR 2011

od: 2011-07-30 do: 2011-07-31
gdzie? Plaża przy Bulwarze Słonecznym

Mistrzostwa NIVEA Ratowników WOPR 2011 to jedna z najbardziej widowiskowych imprez, jakie odbywają się na polskim Wybrzeżu. W tegorocznej, dziewiątej już edycji Mistrzostw wezmą udział najlepsi ratownicy WOPR: 116 kobiet i 188 mężczyzn. Każdy z nich przejdzie proces eliminacji składający się z dziesięciu konkurencji sportowych.
Tegoroczne dwa turnieje eliminacyjne odbędą się w Mielnie w dniach 23-24 lipca oraz w Krynicy Morskiej w dniach 30-31 lipca. Zwycięzcy eliminacji zmierzą się w wielkim finale w Łebie w dniach 6-7 sierpnia.

Podstawowym celem Mistrzostw NIVEA Ratowników WOPR jest motywowanie ratowników do podnoszenia poziomu sprawności fizycznej, oraz rozwijania umiejętności pracy zespołowej. Istotne jest także to, że zawodnicy mają możliwość korzystania z nowoczesnego sportowego sprzętu ratowniczego. Na każdym etapie mistrzostw zwycięzcy wygrywają atrakcyjne nagrody.

ID: 180  


Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u