Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: Piątek, 17 Styczeń 2020 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna

Święto Ryby 2011

kiedy: 2011-08-18
gdzie? Plac obok molo nad Zalewem Wiślanym

- Degustacja potraw rybnych
- Pokaz kulinarny
- Liczne atrakcje i konkursy
- Występ zespołu "BACK STAGE"
Lokalizacja: Plac przy Molo nad Zalewem Wiślanym

Zespół  "BACK STAGE":
Formacja powstała jesienia 2008r. Po trzech miesiącach współpracy nagrali pierwsze Demo z czterema coverami, dzięki którym otworzyły się przed nimi drzwi na mniejsze i większe sceny muzyczne. Obecny repertuar obejmuje starannie wyselekcjowonawne hity muzyki rockowej minionych epok z domieszką refleksyjnego bluesa. Na poczatku lipca 2009r. Back Stage ponownie weszli do studia nagrań, lecz tym razem w celu nagrania pierwszego autorskiego singla - "Skazany na samotność". Czy jednak los zespołu również skazany jest na samotność? Zależy oczywiście od słuchaczy. Liczymy, że stanie sie inaczej i zespół będzie miał szansę zaprezentowania całej płyty szerszemu gronu słuchaczy. W przyszłym roku zespół planuje nagrać pierwszą autorską płytę, obecnie pracuje nad materiałem. Ich najmocniejszą stroną są występy na żywo, które są tak energetyczne, że elektryzują publiczność i porywają do zabawy.

ID: 160  


Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u