Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: Poniedziałek, 28 Listopad 2022 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna » aktualności » Rozbudowa portu jachtowego trwa!

Rozbudowa portu jachtowego trwa!

Kategoria: Aktualności  /  Dodano: Poniedziałek, 18.10.2021, 13:04

Trwają prace rozbiórkowe hangaru i budynku klubowego w porcie jachtowym.

W ich miejscu powstanie budynek do obsługi portu z zapleczem sanitarno-socjalnym łączący w sobie funkcje bosmanatu, centrum konferencyjno-szkoleniowego, zaplecza socjalnego, miejsca do przechowywania łodzi i sprzętu wodnego.

W obiekcie zaprojektowano dwie, odrębne strefy: socjalno-biurową po stronie wschodniej oraz magazynową (hangar) po stronie zachodniej.

Wokół budynku zostanie zagospodarowana przestrzeń, powstaną m.in. place manewrowe oraz postojowe dla łodzi, mała architektura, oświetlenie terenu, ogrodzenie i tereny zielone wkomponowane w jego otoczenie.

Co istotne, to zaprojektowany układ komunikacji pieszej, który oprócz gwarancji swobodnego przemieszczania i dostępu do wszystkich wejść do budynku, uwzględnia potrzeby osób z niepełnosprawnościami m.in. poprzez brak spadków, progów itp.

To jedna z najbardziej kompleksowych inwestycji w porcie, która zbiegła się z realizacją komplementarnego projektu Urzędu Morskiego w Gdyni pn. „Krynica Morska - rozbudowa pirsu pasażerskiego w morskim porcie rybackim”, który także jest współfinansowana ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 i przewiduje m.in. rozbudowę pirsu pasażerskiego, wydłużenie nabrzeża wraz z zabezpieczeniem skarpy.

Dzięki podniesieniu standardu obiektów wzrośnie ranga portu na mapie rodzimych portów jachtowych.

Zapowiadają się duże zmiany w naszym porcie dlatego będziemy się z Państwem regularnie dzielić postępami prac .

Projekt finansowany w ramach: Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014 – 2020 8.4 Wsparcie atrakcyjności walorów dziedzictwa przyrodniczego

Pogoda
0 °C
ciśnienie: 1018 hPa
wiatr: 6 km/h S
Szczegółowa prognoza na 14 dni
on-line
kliknij aby przełączyć zdjęcie
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Listopad 2022
 
Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u