Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: Wtorek, 26 Październik 2021 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna » aktualności » Piknik rodzinny i święto pieczonego dzika za nami

Piknik rodzinny i święto pieczonego dzika za nami

Kategoria: Aktualności  /  Dodano: Piątek, 24.09.2021, 14:32

18 września 2021 r. Krynica Morska świętowała 30 lecie nadania praw miejskich. Wspólne obchody tej rocznicy odbyły się w Porcie Jachtowym. O godz. 15:00 rozpoczął się piknik „Postaw na rodzinę” a od godz. 20:00 tradycyjne piąte już „Święto pieczonego dzika”.

W pikniku odział wzięli uczniowie naszej szkoły przedstawiając wzruszający program artystyczny.

Dla najmłodszych została przygotowana darmowa strefa dmuchańców gigantów, festiwal maskotek, oraz program animacyjny na scenie. Dużą niespodzianką dla dzieciaków było stoisko gdzie malowano cudnie uśmiechnięte buźki. Uczestnicy chętnie brali udział w różnorodnych konkursach i zawodach otrzymując drobne nagrody. Bardzo miłym zaskoczeniem był koncert młodej i utalentowanej Oli Gwazdacz, uczestniczki programu „The Voice Kids” która bardzo roztańczyła publiczność. Jeśli ktoś szukał jakiś pyszności to niewątpliwie stoisko gastronomiczne Rodziców ze Szkoły Podstawowej w Krynicy Morskiej mogło zadowolić przeróżne gusta. Tam było naprawdę bardzo pysznie…

W trakcie Pikniku Rodzinnego uczniowie Szkoły prowadzili program i działania zachęcające do szczepienia się. Promowali akcję w najróżniejszy i bardzo ciekawy sposób.

Kiedy zapadł zmrok, ze sceny przy akompaniamencie dynamicznej i energetycznej muzyki odbył się pokaz świateł laserowych. Zrobiło się kolorowo i świetliście.

Pokaz świateł oddzielił część Pikniku rodzinnego od „Święta pieczonego dzika”.

Tradycyjnie wieczór otworzył Burmistrz Miasta Krzysztof Swat oraz Nadleśniczy Nadleśnictwa Elbląg Pan Mariusz Potoczny. Panowie złożyli życzenia uczestnikom biesiady zapraszając do wspólnej zabawy i degustacji potraw z dziczyzny. Oprawę muzyczną wieczoru przygotowali lokalni muzycy. Jak zawsze zabawa, tańce i śpiewy trwały do bardzo późnych godzin.

Serdecznie dziękujemy Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za sfinansowanie pikniku i pomoc w przygotowaniu.

Bardzo Państwu dziękujemy, ze byliście z nami. Zapraszamy na kolejne wydarzenia do Krynicy Morskiej.

Pogoda
9 °C
ciśnienie: 1017 hPa
wiatr: 19 km/h SW
Szczegółowa prognoza na 14 dni
on-line
kliknij aby przełączyć zdjęcie
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
    1 21 Regaty żeglarskie kl. Nautica 450 02 Październik 2021 3
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Październik 2021
 

Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u