Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: Środa, 08 Grudzień 2021 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna » aktualności » Bezpłatne audyty dla NGO

Bezpłatne audyty dla NGO

Kategoria: Aktualności  /  Dodano: Środa, 11.08.2021, 10:57

Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych z siedzibą w Gdańsku oferuje bezpłatne audyty projektów realizowanych przez organizacje pozarządowe w woj. pomorskim - przede wszystkim projektów finansowanych ze środków samorządowych (gminnych, powiatowych, wojewódzkich) ale także ministerialnych, w tym z Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego oraz innych instytucji. Wyjątkiem są projekty finansowane z programów POWER oraz RPO.

Usługa jest skierowana przede wszystkim do organizacji pozarządowych i realizowana za ich wyłączną zgodą, jednak z punktu widzenia jednostek samorządu terytorialnego może wzmocnić współpracę z ngo, szczególnie w zakresie rozliczeń oraz prawidłowego prowadzenia dokumentacij projektowej.

Audyt prowadzony jest w zakresie:

· Merytorycznym (w tym np. zgodność formy wsparcia z wnioskiem o dofinansowanie, harmonogramem, weryfikacja stopnia osiągnięcia rezultatów, sprawdzenie oznakowania pomieszczeń, materiałów, sprzętów zakupionych z dotacji, przepisów RODO)

· Finansowym (w tym Analiza dokumentów księgowych pod kątem opisu, kwalifikowalności kosztów; analiza umów cywilno-prawnych pod kątem opisu kwalifikowalności wydatków)
 
Efektem audytu projektowego jest RAPORT przekazywany do wiadomości zarządu. Stanowi on dokument wewnętrzny i nie jest przekazywany żadnym innym podmiotom. Jednak w miarę możliwości prosimy także przedstawicieli JST o przekazanie informacji o możliwości skorzystania z usługi tym ngo, które ich zdaniem powinny być zainteresowane tego rodzaju wsparciem.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt na biuro@fundacjarc.org.pl

Pogoda
-5 °C
ciśnienie: 1015 hPa
wiatr: 16 km/h SE
Szczegółowa prognoza na 14 dni
on-line
kliknij aby przełączyć zdjęcie
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Grudzień 2021
 

Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u