Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: Środa, 08 Grudzień 2021 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna » aktualności » Praca w PSZOK Krynica Morska

Praca w PSZOK Krynica Morska

Kategoria: Aktualności  /  Dodano: Wtorek, 08.06.2021, 07:13

Urząd Gminy Miasta Krynica Morska zatrudni osobę na stanowisko pracownika gospodarczego w wymiarze 3/5 etatu, do obsługi Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) w Krynicy Morskiej.

Zadaniem pracownika gospodarczego pracującego w PSZOK jest nadzór nad prawidłową selekcją odpadów komunalnych dostarczanych przez mieszkańców gminy oraz przekazywanie niezbędnych informacji i sprawozdań do Urzędu Miasta Krynica Morska. Pracownik gospodarczy powinien wykazać się podstawową umiejętnością obsługi komputera.

Do zadań pracownika PSZOK należy:

 1. Otwieranie i zamykanie w wyznaczonych dniach i godzinach terenu PSZOK – zgodnie z obowiązującym regulaminem Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Gminie Miasta Krynica Morska.

 2. Prowadzenie ewidencji osób przyjeżdżających oraz ich odpadów komunalnych dostarczanych na PSZOK.

 3. Wskazywanie osobie dostarczającej odpady miejsca tj. kontener lub pojemnik, w którym należy umieścić odpady.

 4. Utrzymania porządku i czystości na terenie PSZOK.

 5. Odśnieżanie placu PSZOK w okresie zimowym.

 6. Właściwe przygotowanie odpadów, z podziałem na odpowiednie kategorie, w celu dalszego ich transportu i właściwego ich zagospodarowania i przetworzenia (wg. wymagań Zakładu Utylizacji Odpadów Stałych w Tczewie).

 7. Bieżący kontakt z firmą odbierającą odpady z PSZOK w zakresie podstawienia lub odebrania kontenerów na odpady.

 8. Bieżące zgłaszanie zauważonych naruszeń terenu PSZOK, tj. w zakresie uszkodzeń ogrodzenia, oświetlenia, monitoringu itp.

 9. Zabezpieczenie „podrzuconych” odpadów komunalnych, które nastąpiło poza dniami i godzinami czynnego PSZOK oraz poza jego terenem, poprzez ich przemieszczenie w miejsce niestwarzające zagrożenia lub ograniczenia ruchu drogowego w celu możliwości pozostawienia dowodu w sprawie ustalenia sprawcy zanieczyszczenia miejsca publicznego.

 10. Wpisywanie w systemie BDO informacji o kodach odpadów wraz określeniem ich ilości (masy) w celu wystawienia przez Gminę Miasta Krynica Morska karty przekazania odpadu.

 11. Przestrzeganie zasad określonych w aktach prawa miejscowego Gminy Miasta Krynica Morska dotyczących prowadzenia i funkcjonowania PSZOK.

 12. Przekazywanie do Urzędu Miasta Krynica Morska do 7 dnia następnego miesiąca, sprawozdania określającego ilość (wagę) i rodzaj przyjętych odpadów do PSZOK".


Osoby zainteresowane prosimy o złożenie ofert w sekretariacie Urzędu Miasta w Krynicy Morskiej do 11 czerwca 2021 r. do godz. 14:30.

Pogoda
-5 °C
ciśnienie: 1015 hPa
wiatr: 19 km/h ESE
Szczegółowa prognoza na 14 dni
on-line
kliknij aby przełączyć zdjęcie
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Grudzień 2021
 

Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u