Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: 0, 09 Maj 2021 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna » aktualności » Funduszu Akumulator Społeczny

Funduszu Akumulator Społeczny

Kategoria: Aktualności  /  Dodano: Wtorek, 26.05.2020, 13:11

Fundacja Strefa Mocy rozpoczyna nabór wniosków do konkursu dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu powiatu nowodworskiego w ramach Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY.

Fundusz AKUMULATOR SPOŁECZNY - wsparcie na realizację inicjatyw mieszkańców powiatu nowodworskiego.


Działasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności?

Wiesz jak, ale nie wiesz skąd wziąć fundusze?

Masz pomysł, ale nie wiesz gdzie się zwrócić i w jaki sposób zacząć?
AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie!

 

Konkurs grantowy w ramach Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu województwa pomorskiego, w tym powiatu nowodworskiego; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego. Celem jego realizacji jest zwiększenie zaangażowania obywateli i organizacji pozarządowych w życie publiczne, w tym zwiększenie liczby inicjatyw oddolnych, wzrost liczby obywateli angażujących się w działania organizacji pozarządowych i inicjatywy lokalne, wzrost partycypacji obywateli w sprawach publicznych oraz wzmocnienie potencjału III sektora w naszym powiecie.

 

Nabór wniosków trwa do 5 lipca 2020 r. Projekty mogą być realizowane od 1 sierpnia do 15 listopada 2020 r. Do zdobycia jest nawet 5000 zł na realizację inicjatyw lokalnych.

Regulamin konkursu oraz szczegóły znajdują się na stronach Funduszu: http://www.akumulatorspoleczny.pl i Operatora Lokalnego, którym w powiecie nowodworskim jest Fundacja Strefa Mocy: http://www.fundacjastrefamocy.pl. Bieżące informacje można znaleźć także na: facebook.com/akumulatorspoleczny.

Tegoroczna edycja Funduszu AKUMULATOR SPOŁECZNY jest wyjątkowa, bo przypada na czas pandemii koronawirusa. Organizatorzy starali się dostosować działania tak, żeby z jednej strony umożliwić beneficjentom realizację inicjatyw lokalnych, a z drugiej zachować wszystkie zasady bezpieczeństwa. Dzisiaj praktycznie wszyscy komunikujemy się, pracujemy i uczymy w sieci. Także część przygotowawcza konkursu czyli spotkania informacyjne, szkolenia i konsultacje oraz ocena przed komisją konkursową będzie się odbywać online. Obecnie trwa wyjątkowo trudny okres dla organizacji pozarządowych, szczególnie tych, które dopiero rozpoczynają swoja aktywność, dlatego część dofinansowania w ramach konkursu może zostać przeznaczona na rozwój: np. zakup sprzętu biurowego albo oprogramowania, w tym aplikacji i sprzętu do komunikacji i pracy zdalnej, adaptację lokalu czy szkolenia dla pracowników lub wolontariuszy. Już dzisiaj wiadomo, że pandemia odbije swoje piętno na naszej psychice i relacjach międzyludzkich. Dlatego tak ważne jest, żeby podejmować działania, które przyczynią się do eliminacji negatywnych skutków rozprzestrzeniania się koronawirusa. Projekty poświęcone tej tematyce będą w edycji 2020 dodatkowo premiowane.


Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować się na stronie: http://www.witkac.pl, wybrać odpowiedni powiat i wypełnić formularz on-line. Fundacja Strefa Mocy zachęca także do udziału w konsultacjach, gdzie animatorzy pomogą dopracować wnioski. Kontakt e-mail: am@fundacjastrefamocy.pl.

Zadanie jest współfinansowane przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

Pogoda
3 °C
ciśnienie: 1019 hPa
wiatr: 11 km/h S
Szczegółowa prognoza na 14 dni
on-line
kliknij aby przełączyć zdjęcie
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
     12
3456789
10111213141516
17181920 211 Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego - etap 1 21 Maj 2021 2223
24252627 281 Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego - etap 2 28 Maj 2021 2930
31      
Maj 2021
 

Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u