Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: Piątek, 18 Czerwiec 2021 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna » aktualności » Akcja #KrynicaMorskaDlaMedyka

Akcja #KrynicaMorskaDlaMedyka

Kategoria: Aktualności  /  Dodano: Środa, 20.05.2020, 11:55

Szanowni Państwo, Gestorzy Bazy Noclegowej, Gestorzy Bazy Gastronomicznej, Gestorzy Atrakcji Turystycznych.

Akcja #KrynicaMorskaDlaMedyka przybiera na sile, już ponad 30 obiektów zgłosiło się do akcji oferując łącznie przeszło 70 pakietów pobytowych. Wierzymy, iż będzie nas więcej.

Od 16.05.2020 do 15.06.2020 w Warszawie, Łodzi, Toruniu i Bydgoszczy rozmieszczonych zostało ponad 170 bilbordów i citylightów informacyjnych o akcji #KrynicaMorskaDlaMedyka, jest to efekt naszej współpracy z Krynicą Zdrój.

Wszyscy partnerzy wpierający akcję darmowym pobytem dla medyków, zostaną zamieszczeni na liście podmiotów wspierających akcję.

Informacja ta będzie rozpowszechniana między innymi na stronach: LOT, #KrynicaMorskaDlaMedyka, stronie Urzędu Miasta Krynica Morska, portalach http://www.krynicamorska.pl, http://www.mierzeja.pl, http://www.nadmorzem.pl oraz w innych mediach, które zaangażują się w akcję.

Nie może Cię na niej zabraknąć!

Co zrobić by przyłączyć się do akcji?
Odpowiedz na poniższe pytania i prześlij te informację zwrotnie na adres: dlamedyka@krynicamorska.pl
1. Jakiej długości pobyty oferujesz (5 czy 7 nocy)?
2. Ile voucherów pobytowych oferujesz?
3. W jakich dokładnie terminach oferujesz pobyty?
4. Ilu osobowe pokoje udostępniasz (pamiętaj podstawowy voucher dot. bezpłatnego pobytu 2-osób, pobyt dodatkowych członków rodziny jest możliwy za 50% dopłatą wg standardowego obowiązującego w danym okresie cennika hotelowego)?
5. Czy pobyt jest z wyżywieniem, jeśli tak to jaki rodzaj wyżywienia oferujesz?
6. Podaj nazwę obiektu, dane teleadresowe oraz wyznaczoną osobę do kontaktu w ramach akcji.

Najczęściej zadawane pytania:
My ludzie pracujący w turystyce, doceniając ciężką pracę MEDYKÓW pragniemy zaoferować Medykom bezpłatny wypoczynek w naszych obiektach, jak tylko zwyciężą z koronawirusem.

1. Odbiorcami bezpłatnych pobytów będą MEDYCY – od ratownika, przez pielęgniarkę po lekarzy pracujący w szpitalach zakaźnych tzw. jednoimiennych.
2. Obiekt deklaruje ilość i termin pakietów pobytowych u siebie. Pamiętaj podstawowy voucher dot. bezpłatnego pobytu 2-osób, pobyt dodatkowych członków rodziny jest możliwy za 50% dopłatą wg standardowego obowiązującego w danym okresie cennika hotelowego, jeżeli wcześniej zadeklarujesz możliwość przyjęcia rodziny.
3. Pakiety pobytowe – to pobyt 7 nocy lub 5 nocy dla min. 2 osób, z wyżywieniem lub bez w zależności od możliwości obiektu.
4. Obecnie promujemy akcję by jak najwięcej obiektów przyłączyło się do niej. Poszczególne obiekty – partnerzy będą prezentowani w terminie późniejszym, gdy zaczniemy dystrybucje miejsc, tak by medycy nie dzwonili do Państwa już teraz.
5. Lista wszystkich partnerów akcji zostanie wówczas również umieszczona między innymi na stronach: LOT Krynica Morska, #KrynicaMorskaDlaMedyka , stronie Urzędu Miasta Krynica Morska, portalach http://www.krynicamorska.pl, http://www.mierzeja.pl, http://www.nadmorzem.pl oraz w innych mediach, które zaangażują się w akcję.
6. Nie przyjmuj indywidualnych rezerwacji od medyków – w ramach akcji – zostanie to w późniejszym czasie skoordynowane ze szpitalami zakaźnymi. W przypadku indywidualnego zapytania od medyków kieruj go do koordynatora akcji w Krynicy Morskiej: P. Jolanty Kwiatkowskiej -sekretarz miasta, tel.: 55 247 65 27 w. 130
Mamy nadzieję, iż znaleźli tu Państwo niezbędne informacje, i jak my czują Państwo, iż dobro powraca. Zapraszamy do przyłączenia się do akcji i przesłania swojego zgłoszenia drogą mailową na adres: dlamedyka@krynicamorska.pl

Pamiętajmy dobro powraca, więc dzielmy się nim!

wszelkie informacje oraz regulamin znajdują się na stronie: http://www.lot.krynicamorska.pl/news/zaproszenie-do-akcji-krynicamorskadlamedyka

Pogoda
27 °C
ciśnienie: 1019 hPa
wiatr: 18 km/h S
Szczegółowa prognoza na 14 dni
on-line
kliknij aby przełączyć zdjęcie
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
 1 21 VI Krynicki Rajd Rowerowy 02 Czerwiec 2021 3456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
Czerwiec 2021
 

Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u