Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: Środa, 27 Maj 2020 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna » aktualności » Nowo powstały klub sportowy rozpoczyna rekrutację

Nowo powstały klub sportowy rozpoczyna rekrutację

Kategoria: Aktualności  /  Dodano: Środa, 20.03.2019, 12:39

Klub Sportowy POWER ZONE Krynica Morska zaprasza rodziców na spotkanie informacyjne dotyczące zapisów na zajęcia żeglarskie i kiteboardingowe, które odbędzie 28 marca o godz. 16.00 w Bibliotece Publicznej w Krynicy Morskiej przy ul. Gdańskiej 108.

Klub Sportowy POWER ZONE Krynica Morska został powołany na rzecz rozwoju sportu na Mierzei Wiślanej, ze szczególnym uwzględnieniem sportów wodnych (żeglarstwo, kiteboarding), lodowych (bojery, snowkiting) i motorowych (off-road ). Główne cele działalności organizacji to rozwijanie różnych form kultury fizycznej, kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości w środowisku dzieci, młodzieży i dorosłych,  jak również tworzenie dogodnych warunków w tym zakresie oraz propagowanie warunków naturalnych Mierzei Wiślanej jako miejsca do uprawiania sportu. Dzięki wsparciu Gminy Krynica Morska klub dysponuje nowoczesnym łodziami w klasie Optymist i Omega oraz sprzętem kiteboardingowym. Zajęcia poprowadzą doświadczeni trenerzy chętni do dzielenia się swoja pasją do sportów wodnych. Mamy nadzieję, że zmotywujemy dzieci i młodzież do odłożenia smartphonów i zachęcimy ich do wysiłku i spędzenia aktywnie czasu na świeżym powietrzu!

 Od 1 kwietnia ruszają zajęcia w dwóch grupach wiekowych. Dla młodszych dzieci (od 6 roku życia) będą to zajęcia żeglarskie w klasie Optymist oraz zabawy z latawcami powerkite. Młodzież (od 12 roku życia) zapraszamy na Omegi i do nauki kiteboardingu.  Spotkania będą się odbywać cyklicznie w Krynicy Morskiej. Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych do przeżycia prawdziwej przygody z wiatrem i wodą!

Więcej o działalności klubu można znaleźć na stronie http://www.powerzone.com.pl

Pogoda
7 °C
ciśnienie: 1032 hPa
wiatr: 10 km/h NNW
Szczegółowa prognoza na 14 dni
on-line
kliknij aby przełączyć zdjęcie
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Maj 2020
 

Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u