Dziś jest: Środa, 18 Lipiec 2018 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna » aktualności » Moc atrakcji i super zabawa

Moc atrakcji i super zabawa

Kategoria: Aktualności  /  Dodano: Poniedziałek, 11.09.2017, 13:01

Rodzinne spotkania, animacje dla najmłodszych i trochę starszych, gry i zabawy wypełniły Święto Pieczonego Dzika obchodzone w porcie jachtowym. Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili i byli z nami. Szczególne ukłony dla osób i instytucji które pokusiły się o organizację stoisk promocyjnych i handlowych.

Jak zwykle nie zawiodła społeczność szkolna. Pyszne ciasta, smakołyki, pieczone „ kiełbaski na cellulit” oraz „przeciwzmarszczkowe gofry” cieszyły się wielkim powodzeniem. Jak to zwykle najmłodsi korzystali z zabawy na „dmuchańcach-skakańcach” które zostały przygotowane w trzech wersjach. O przyrodzie Mierzei Wiślanej można było się dowiedzieć na stoisku parku Krajobrazowego Mierzeja a zaprzyjaźniona Straż Graniczna pokazała sprzęt i pojazdy.

O godz. 20:00 nad miastem rozbłysły przepiękne fajerwerki a stoiska degustacyjne z pieczonym dzikiem przeżyły ogromne oblężenie. Wspólna zabawa taneczna trwała do późnych godzin nocnych. Czuliśmy się rozpieszczeni przez pogodę, która wyjątkowo nam sprzyjała.

Bardzo dziękujemy mieszkańcom i turystom za wspólną świetną zabawę i za zaangażowanie w organizację. Zapraszamy na następne obchody w przyszłym roku.

Fotorelacja z wydarzenia Święto Pieczonego Dzika 2017 r.

Pogoda
19 °C
ciśnienie: 1006 hPa
wiatr: 15 km/h NNE
Szczegółowa prognoza na 14 dni
on-line
kliknij aby przełączyć zdjęcie

Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u