Dziś jest: Środa, 18 Lipiec 2018 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna » aktualności » Koncert, który było słychać na całej Mierzei Wiślanej

Koncert, który było słychać na całej Mierzei Wiślanej

Kategoria: Aktualności  /  Dodano: Poniedziałek, 24.07.2017, 09:06

Ostatni weekend ekipa "Lata z Radiem" spędziła nad morzem. Po koncercie w Pucku w niedzielę przyszedł czas na Krynicę Morską. Zagralły zespoły Red Lips, IRA i Kombii.

W niedzielę 23 lipca na scenie "Lata z Radiem" w Krynicy Morskiej pojawiły się zespoły: Red Lips, IRA i Kombii. O magiczną aurę imprezy zadbał najsłynniejszy polski iluzjonista - Maciej Pol. Za sprawą kwartetu Szafa Gra nie zabrakło również dużej dawki dobrego humoru.

Koncert prowadzili Monika Tarka i Robert Kilen, którzy byli również gospodarzami audycji plenerowej nadawanej z okolic portu jachtowego w Krynicy Morskiej (godz. 10.00-12.00). Relacje zza kulis prowadziły dla słuchaczy Jedynki Sława Bieńczycka i Joanna Ficińska.

Pierwszy Program Polskiego Radia poleca również specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2017 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również znajdą się w naszym serwisie.

Podczas wszystkich tegorocznych koncertów "Lata z Radiem" obecne jest Mobilne Centrum Słuchu Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu. Centrum jest wyposażone w gabinet laryngologiczny oraz specjalistyczną kabinę do badania słuchu. W godzinach 11.30-13.30 wszyscy chętni będą mogli wykonać bezpłatne badanie i skonsultować się z laryngologiem.

źródło: http://www.polskieradio.pl

Pogoda
19 °C
ciśnienie: 1006 hPa
wiatr: 13 km/h NNE
Szczegółowa prognoza na 14 dni
on-line
kliknij aby przełączyć zdjęcie

Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u