Dziś jest: 0, 24 Czerwiec 2018 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna » aktualności » Turystyka Kanapowa ...

Turystyka Kanapowa ...

Kategoria: Aktualności  /  Dodano: Piątek, 21.04.2017, 08:48

W ramach Umowy o współpracy Gminy Miasta Krynica Morska oraz Miasta Krynica - Zdrój zapraszamy Państwa do wspólnego budowania partnerstwa.

Urząd Miasta Krynica Morska oraz Lokalna Organizacja Turystyczna zaprasza do zgłoszenia prowadzonych przez Państwa obiektów noclegowych do realizacji tzw. turystyki kanapowej.

Organizacje Turystyczne w Krynicy Morskiej oraz Krynicy - Zdrój jak i Urzędy Miast poszukują rodzin, które już w tym roku chciałyby się wymienić swoimi mieszkaniami. Dla wielu osób może to być okazja na udany i tani urlop.

Rodziny biorące udział w programie nie musiałyby bowiem płacić za nocleg, a jedynymi kosztami byłby transport, wyżywienie i opłaty za atrakcje. Nietypowy program partnerski to kolejny etap współpracy obu Krynic.

Zgłoszenia do 18 maja 2017 przyjmuje oraz informacji udzieli sekretarz Urzędu Miasta Krynica Morska – Jolanta Kwiatkowska tel. 693384278;  tel.552476527 wew. 130;  email: sekretarz@krynicamorska.tv

Pogoda
10 °C
ciśnienie: 1013 hPa
wiatr: 8 km/h W
Szczegółowa prognoza na 14 dni
on-line
kliknij aby przełączyć zdjęcie

Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u