Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: 0, 18 Sierpień 2019 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna » aktualności » Dzień Młodzieży w MBP

Dzień Młodzieży w MBP

Kategoria: Aktualności  /  Dodano: Środa, 12.12.2012, 08:45

Z okazji obchodzonego w listopadzie Dnia Młodzieży w bibliotece odbyło się spotkanie, podczas którego mogliśmy obejrzeć spektakl profilaktyczny pt. "Koniec gry" przygotowany przez uczniów III klasy Gim. uczęszczającą na zajęcia artystyczne do Pani Teresy Pawłowskiej. Przedstawiona była również prezentacja "Czy warto?" o używkach, nałogach i wyborze drogi życiowej przez młodych ludzi. Następnym punktem był pokaz w wykonaniu grup tanecznych prowadzonych w naszej bibliotece.

Pogoda
20 °C
ciśnienie: 1010 hPa
wiatr: 18 km/h S
Szczegółowa prognoza na 14 dni
on-line
kliknij aby przełączyć zdjęcie

Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u