Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: 0, 17 Listopad 2019 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna » aktualności » A oni wierzyć w to nie chcieli

A oni wierzyć w to nie chcieli

Kategoria: Aktualności  /  Dodano: Poniedziałek, 02.04.2012, 14:21

Wielkanoc kojarzy się nam z kolorowymi pisankami, mnóstwem pysznego jedzenia, śmigusem dyngusem i wieloma innymi przyjemnymi rzeczami. Wielkanoc jest najstarszym i najważniejszym świętem chrześcijańskim. Święta Wielkanocne zawsze są dla nas znakiem nowego, są źródłem nadziei na lepsze i są źródłem niezachwianej wiary, że ta nadzieja się ziści. Święta Wielkanocne ukazują nam wszystkim potęgę Krzyża, potęgę Bożej dobroci i miłosierdzia. Są fundamentem naszej wiary, niewyczerpalnym źródłem Miłości, która jest mocniejsza niż grzech i śmierć.
30 kwietnia w Bibliotece z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocny, po raz pierwszy mogliśmy obejrzeć Misterium Wielkanocne. Spektakl przygotowany pod okiem Pani Teresy Pawłowskiej przez młodzież kl. II gimnazjum uczęszczającej na zajęcia artystyczne. Prace plastyczne ze scenami drogi krzyżowej wykorzystane do dekoracji wykonane pod opieką Pani Oli Kacprzak na zajęciach plastycznych przez młodzież z II kl. Gimn. Akompaniowała Pani Danuta Gotkowska, śpiewały dziewczynki z kl.3 i 4 szkoły podstawowej.
Spektakl poruszał bardzo ważne dla naszej wiary zagadnienia jak męczeństwo, śmierć, grzech, zmartwychwstanie, przebaczenia. Mamy nadzieję że, przesłanie skłoniło przybyłych widzów do zadumy i rozmyślań. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i wystawienie Misterium.
Życzymy wszystkim Wesołych Świąt!!!

Pogoda
5 °C
ciśnienie: 1019 hPa
wiatr: 6 km/h S
Szczegółowa prognoza na 14 dni
on-line
kliknij aby przełączyć zdjęcie
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
Listopad 2019
 

Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u