Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: Sobota, 20 Lipiec 2019 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna » aktualności » Oznaki wiosny ...

Oznaki wiosny ...

Kategoria: Aktualności  /  Dodano: Niedziela, 04.03.2012, 18:22

W sobotę 3 marca w bibliotece dzieci bawiły się w ogrodników. Siały nasionka, przesadzały kwiatki, rozpoznawały drzewa i krzewy po pąkach i korze. Z nasionek za kilka tygodni urosną różne pyszne nowalijki jak sałata, koperek oraz rzeżucha, a gałęzie wstawione do wazonu puszczą niedługo pąki i będzie wiosennie w bibliotece. W każda sobotę zapraszamy dzieci na PORANKI W BIBLIOTECE w godzinach 10.00-12.00, czekają was różne ciekawe zajęcia. Szczegółowy plan dostępny w bibliotece.

Pogoda
20 °C
ciśnienie: 1013 hPa
wiatr: 10 km/h ENE
Szczegółowa prognoza na 14 dni
on-line
kliknij aby przełączyć zdjęcie

Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u