Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: Sobota, 20 Lipiec 2019 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna » aktualności » Kosmiczna przygoda

Kosmiczna przygoda

Kategoria: Aktualności  /  Dodano: Wtorek, 14.02.2012, 08:40

W piątek 10 lutego miał odbyć się spektakl, niestety z powodu awarii samochodu aktorzy nie dojechali. W zamian obejrzeliśmy fajna bajkę.
Spektakl pt. „Kosmiczna przygoda” odbył się dopiero w sobotę z małym opóźnieniem. W oczekiwaniu na przedstawienie graliśmy w kalambury, zgadywaliśmy nasze ulubione bajki, tańczyliśmy do piosenek o krasnoludku, jedzie pociąg z daleka i wielu innych, przygotowaliśmy również laurki dla przybyłych gości.
Długo wyczekiwany spektakl wreszcie się zaczął. Opowiadał o przygodach Robocika który, poleciał na Marsa i poznał tam Marsjańskie ludziki.
Spektakl był bardzo humorystyczny i wesoły. Na zakończenie zrobiliśmy sobie zdjęcie z Robocikiem i Marsjanami oraz wręczyliśmy im laurki.
Miejska Biblioteka dziękuje wszystkim dzieciom uczestniczącym w zajęciach feryjnych. Zapraszamy codziennie od poniedziałku do czwartku po szkole i w soboty na zajęcia stałe, dokładny plan zajęć na stronie Urzędu w zakładce Miejska Biblioteka Publiczna.
ZAPRASZAMY

Pogoda
20 °C
ciśnienie: 1013 hPa
wiatr: 10 km/h ENE
Szczegółowa prognoza na 14 dni
on-line
kliknij aby przełączyć zdjęcie

Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u