Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: Czwartek, 18 Lipiec 2019 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna » aktualności » Karaoke w MBP podczas ferii ...

Karaoke w MBP podczas ferii ...

Kategoria: Aktualności  /  Dodano: Czwartek, 09.02.2012, 12:45

Sobota (04.02) była dniem z karaoke, śpiewaliśmy znane polskie przeboje. Gdy rozbolały nas gardła i nie mieliśmy siły śpiewać dalej, mogliśmy zjeść pyszny kisielek z różnymi dodatkami. Po odpoczynku i po posileniu się, próbowaliśmy swoich sił w rzucaniu do celu.
Poniedziałek (06.02) to dzień gier planszowych. Graliśmy w piłkarzyki, w kartę rowerową, układaliśmy puzzle i klocki. Dla posilenia naszych brzuszków było spaghetti z sosem pomidorowym. Po pysznym obiadku przyszedł czas na zadanie specjalne. Pani podzieliła nas na dwie drużyny chłopcy kontra dziewczynki. Każdy zespół dostał po misce, a w misce były zmieszane ryz, kasza gryczana i pszenica, trzeba było oddzielić ziarna od siebie tak jak w bajce "Kopciuszek". Niestety zabrakło nam cierpliwości aby dokończyć zadanie. Dla rozruszania bawiliśmy się z kolorową chustą w rekina. Na zakończenie dnia wykonaliśmy walentynkowe laurki wyklejane nasionkami.

Pogoda
16 °C
ciśnienie: 1013 hPa
wiatr: 8 km/h NE
Szczegółowa prognoza na 14 dni
on-line
kliknij aby przełączyć zdjęcie

Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u