Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: Czwartek, 18 Lipiec 2019 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna » aktualności » Polska złota jesień

Polska złota jesień

Kategoria: Aktualności  /  Dodano: Czwartek, 29.09.2011, 08:17

Miejska Biblioteka Publiczna w Krynicy Morskiej zorganizowała, dla wszystkich mieszkańców naszej miejscowości, spotkanie z poezją śpiewana. Z gitarą wprowadziłyśmy naszych gości w "Polską złota jesień". Na gitarze grała i śpiewała p. Anna Tomaszewska z Junoszyna. Swoją muzyką wprowadzała nas w nostalgię, a czasem porywała do wspólnego śpiewu. Wszystkim obecnym spodobał się pomysł na wspólnie spędzony czas. Postanowiłyśmy, że w październiku znów zorganizujemy wieczorek z gitarą. Prosimy uważnie czytać plakaty i "śledzić” co dzieje sie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Krynicy Morskiej. Możemy sprawić, że dłuższe jesienne wieczory przeminą szybciej i milej.

Pogoda
16 °C
ciśnienie: 1013 hPa
wiatr: 8 km/h NE
Szczegółowa prognoza na 14 dni
on-line
kliknij aby przełączyć zdjęcie

Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u