Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: Czwartek, 18 Lipiec 2019 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna » aktualności » "NADMORSKA" - już otwarta ...

"NADMORSKA" - już otwarta ...

Kategoria: Aktualności  /  Dodano: Wtorek, 27.09.2011, 13:29

W dniu 16.09.2011 roku w Krynicy Morskiej odbyło się uroczyste otwarcie nowowybudowanej restauracji "NADMORSKA". Jest to najnowsza i największa, czynna przez cały rok restauracja w Krynicy Morskiej.  Na uroczystość otwarcia przybyło ok. 200 zaproszonych gości, wśród których byli włodarze miasta Krynica Morska, gminy Stegna, powiatu nowodworskiego oraz miasta Elbląg. Szef kuchni przygotował mnóstwo pyszności wielu narodowych kuchni zaczynając od polskiej przez włoską po sushi.  Otwarcie prowadzili znani prezenterzy TVP: Rafał Patyra i Maciej Orłoś, artystycznie w swoim najnowszym programie kabaretowym zaprezentowała się Katarzyna Piasecka, a do tańca porwał wszystkich Wojciech Gąssowski. Ok 22.00 za sprawą fajerwerków rozświetliło się niebo nad restauracją.

Pogoda
17 °C
ciśnienie: 1013 hPa
wiatr: 8 km/h NE
Szczegółowa prognoza na 14 dni
on-line
kliknij aby przełączyć zdjęcie

Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u