Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: Czwartek, 06 Październik 2022 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna » aktualności » ,,Święto Ryby” za nami

,,Święto Ryby” za nami

Kategoria: Aktualności  /  Dodano: Piątek, 19.08.2011, 11:13

Uwzględniając politykę Unii Europejskiej oraz politykę państwa w zakresie wspierania działań związanych z promocją produktów rybnych, Lokalna Grupa Rybacka – ,,RBM” zdecydowała o przeprowadzeniu kampanii promocyjnej służącej zachęceniu mieszkańców i turystów do zwiększenia spożycia ryb. Wielka degustacja produktów rybnych odbyła się 18 lipca na terenie portu jachtowego w Krynicy Morskiej. Jednym z celów kampanii promocyjnej było oczywiście propagowanie jedzenia ryb, co wpływa na stan zdrowia. Lokalna Grupa Rybacka ,,RBM” uzyskała dofinansowanie tej kampanii ze środków Programu Operacyjnego „Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013”. 

W ramach kampanii promocyjnej odbyły się konkursy dla dzieci i młodzieży. Konkursy były ściśle związane z rybami oraz produktami rybnymi. Dla zwycięzców oraz innych uczestników przewidziano drobne nagrody rzeczowe. W trakcie imprezy były też rozdawane broszury informacyjne na temat pozytywnego wpływu na stan zdrowia spożywanie ryb.
Główną atrakcja imprezy promującą spożywanie ryb było przede wszystkim zorganizowana degustacja ryb. Długie kolejki zainteresowanych osób chcących spróbować potrawy z ryb ustawiały się w miejscu gdzie odbywała się degustacja. Nic dziwnego smakosze w ramach degustacji mogli skosztować takie potrawy z ryb jak: zupa rybna. burgery rybne, rolmopsy śledziowe, śledzie smażone dorsz smażony , flądra smażona, mintaj smażony, łosoś wędzony, czy też nawet ryba po grecku.
            Nie zabrakło oczywiście atrakcji artystycznych, podczas degustowania potraw rybnych przez smakoszy ryb, na scenie przy molo przygrywał zespół muzyczny „Back Stage”. Pomimo chłodnego wieczoru wszyscy doskonale się bawili.
Pogoda
11 °C
ciśnienie: 1016 hPa
wiatr: 21 km/h SW
Szczegółowa prognoza na 14 dni
on-line
kliknij aby przełączyć zdjęcie
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Październik 2022
 
Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u