Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: 0, 15 Wrzesień 2019 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna » aktualności » Klimek i Witczak zwyciężyli w Krynicy Morskiej

Klimek i Witczak zwyciężyli w Krynicy Morskiej

Kategoria: Aktualności  /  Dodano: Poniedziałek, 11.07.2011, 10:20

Para Grzegorz Klimek, Dominik Witczak zwyciężyła w rozgrywanym w Krynicy Morskiej, pierwszym turnieju Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Mężczyzn. Niedziela była dniem najważniejszych rozstrzygnięć pierwszego turnieju Beach Ball Tour 2011. Od samego rana najlepsze pary turnieju walczyły o zwycięstwo oraz o punkty rankingowe, które przybliżą je do wielkiego Finału oraz upragnionego medalu Mistrzostw Polski. Pojedynki były bardzo zacięte, a wysoki poziom oklaskiwany był przez komplet publiczności na trybunach. W pierwszym półfinale para Sebastian Sobczak i Piotr Janiak nie dała szans dobrze spisującej się do tej pory w turnieju parze Kantor/Łosiak. W drugim półfinale Grzegorz Klimek z Dominikiem Witczakiem stoczyli bardzo zacięty pojedynek z parą Tomasz Sińczak, Rafał Matusiak. Oba sety była zacięte, ale w końcówkach skuteczniejsi byli Witczak i Klimek i to oni stanęli przed szansą wygrania turnieju.

W meczu o trzecie miejsce wyżej notowana para Piotr Kantor, Grzegorz Łosiak w dwóch setach pokonała parę Matusiak/Sińczak i to oni stanęli na najniższym stopniu podium. Wielki finał stał na bardzo wysokim poziomie. Przy wsparciu publiczności zawodnicy stworzyli widowisko godne meczu o pierwsze miejsce. W pierwszym secie walka była bardzo wyrównana, ale w końcówce seta imponujące serwisy Dominika Witczaka przechyliły szalę zwycięstwa na korzyść jego pary. W drugim secie, scenariusz był podobny. Na początku seta prowadzenie zmieniało się jak w kalejdoskopie, ale potem dobra gra blokiem Witczaka i proste błędy w przyjęciu Sobczaka i Janiaka spowodowały, że Witczak z Klimkim odskoczyli na kilka punktów i kontrolowali przebieg seta do końca. Dzięki wygranej 2:0 wygrali pierwszy turniej Beach Ball Tour 2011, głównie dzięki znakomitej postawie w niedzielnych meczach.

Turniej w Krynicy Morskiej był bardzo udany zarówno pod względem organizacyjnym i sportowym. Publiczność, która przybywała tłumnie na trybuny nie mogła narzekać na poziom oraz pogodę. Wiele znakomitych spotkań udowadnia, że najważniejszy polski turniej w siatkówce plażowej mężczyzn w tym roku będzie emocjonujący, a poziom będzie bardzo wysoki.
 

źródło: http://www.beachballtour.com

Pogoda
18 °C
ciśnienie: 1016 hPa
wiatr: 32 km/h WSW
Szczegółowa prognoza na 14 dni
on-line
kliknij aby przełączyć zdjęcie
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
       11 Triathlon Krynica Morska 2019 01 Wrzesień 2019
23456 72 Narodowe Czytanie "Nowele polskie" 07 Wrzesień 2019 XX Mistrzostwa Polski w Minigolfie 07 Wrzesień 2019 8
9101112 131 Regaty żeglarskie - Grand Prix Zalewu Wiślanego, Puchar Przewodniczącej Rady Miejskiej 13 Wrzesień 2019 141 Święto pieczonego dzika 14 Wrzesień 2019 15
16171819202122
23242526272829
30      
Wrzesień 2019
 

Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u