Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: Czwartek, 21 Styczeń 2021 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna » aktualności » Poławianie Bursztynu za nami

Poławianie Bursztynu za nami

Kategoria: Aktualności  /  Dodano: Środa, 06.07.2011, 07:36

W niedziele na krynickiej plaży odbyły się eliminacje do XIII Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu. Pogoda sprzyjała poławiaczom, nie było zbyt upalnie oraz nie paliło słońce - wymarzona pogoda dla prawdziwych poławiaczy. Chętnych do walki o tytuł mistrza było mnóstwo, zwłaszcza w kategorii junior. Atmosfera była naprawdę gorąca, zwłaszcza, że nagrody atrakcyjne: dla najlepszego poławiacza krynickich eliminacji nasz portal http://www.mierzeja.pl ufundował główną nagrodę: aparat cyfrowy. Wywalczyła ją Ola Okuń z Pruszkowa, która tym samym weszła do finałów XIII Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu, które odbędą się w następny weekend (w dniach 9-10 lipca) w Jantarze.

W kategorii senior najlepsi okazali się:
I miejsce - Beata Brzychczyk z Krakowa.
II miejsce - Karol Siuta z Przasnysza.
III miejsce - Agnieszka Karamuz z Wyszkowa.

Wszyscy uczestnicy poławiania otrzymali pamiątkowe certyfikaty, osiem najlepszych poławiaczy w kategorii junior i senior otrzymali gadżety ufundowane przez Urząd Miasta Krynica Morska, Lokalną Organizację Turystyczną w Krynicy Morskiej oraz portal http://www.mierzeja.pl. Zwycięzcy w katergorii senior zostali obdarowani pucharami, które wręczyli: Adam Ostrowski - Burmistrz Miasta Krynica Morska, Teresa Pawłowska - Przewodnicząca Rady oraz Adrian Bogusłowicz - właściciel portalu http://www.mierzeja.pl oraz prezes LOT Krynica Morska. Eliminacje poprowadził znany prezenter sportowy - Rafał Patyra. 

źródło : http://www.mierzeja.pl

 

Pogoda
2 °C
ciśnienie: 1002 hPa
wiatr: 24 km/h SSW
Szczegółowa prognoza na 14 dni
on-line
kliknij aby przełączyć zdjęcie
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Styczeń 2021
 

Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u