Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: Środa, 10 Sierpień 2022 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna » aktualności » Obchody XX-lecia za nami

Obchody XX-lecia za nami

Kategoria: Aktualności  /  Dodano: Poniedziałek, 13.06.2011, 14:06

W dniach 10 - 12 czerwca 2011 roku odbywały się obchody 20 rocznicy nadania praw miejskich Krynicy Morskiej. W tych dniach zorganizowano wiele atrakcji dla mieszkańców i turystów.

W piątek pierwszego dnia obchodów Burmistrz Miasta Krynica Morska otworzył pierwsze certyfikowane pole do mini golfa oraz wystawę zdjęć „Nasze Miasto Wczoraj i Dziś” w Bibliotece Miejskiej.

W sobotę o godzinie10-tej na Zalewie Wiślanym rozpoczęto regaty o puchar XX-lecia Miasta
i o puchar Komendanta Placówki Straży Granicznej w Krynicy Morskiej. Przemarsz ulicami Miasta Orkiestry Morskiego Oddziału Straży Granicznej, recital na scenie, występ chóru „Chorus Osensis”, akcja antyterrorystyczna Straży Granicznej, walki rycerskie, to kolejne atrakcje, jakie przyprawiły ludzi o dreszcze.

            Podczas imprezy funkcjonował średniowieczny jarmark z warsztatami garncarstwa, animatorzy prowadzili konkursy dla dzieci, wystąpił iluzjonista oraz miejscowa młodzież szkolna
z pokazem tańca.

Gwiazdą wieczoru był Gość specjalny Robert Gawliński z zespołem „WILKI” oraz zespół „The Dreamers”. Koncert zakończono pokazem „Taniec ognia” oraz niesamowitym pokazem sztucznych ogni.

W niedzielę Straż Graniczna prezentowała sprzęt techniczny, do dyspozycji zwiedzających była m.in. łódź patrolowa. O godzinie 13:30 z portu pasażerskiego wypłynął statek ANITA,
a o godzinie 14.30 zagrała rokowo – folkowa kapela z gór - zespół Folkoperacja – Bartnicki.

Obchody zakończono godziną zabawy dla wszystkich na Wesołym Miasteczku.

Serdecznie wszystkim dziękujemy za przybycie i dobrą zabawę. Szczególne podziękowania dla osoby, która poprowadziła imprezę - Damiana Urbańczyka oraz dla wszystkich pracowników Urzędu Miasta Krynica Morska, Straży Granicznej, Biblioteki Miejskiej, Ochotniczej Straży Pożarnej, Radzie Miejskiej, młodzieży szkolnej, chórowi „Chorus Osensis”, armatorowi statku ANITA i pogotowiu ratunkowemu w Nowym Dworze Gdańskim.

Autor zdjęć : Kamil Małecki

  

Pogoda
19 °C
ciśnienie: 1028 hPa
wiatr: 7 km/h ENE
Szczegółowa prognoza na 14 dni
on-line
kliknij aby przełączyć zdjęcie
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Sierpień 2022
 
Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u