Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: Środa, 10 Sierpień 2022 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna » aktualności » Startuje modernizacja portu jachtowego

Startuje modernizacja portu jachtowego

Kategoria: Aktualności  /  Dodano: Czwartek, 26.05.2011, 11:24
20 maja 2011 r. w Sali Narad Urzędu Miasta Krynica Morska Burmistrz Miasta Krynica Morska Pan Pan Adam Ostrowski w obecności Pani Bożeny Górnicz – Skarbnik Urzędu Miasta Krynica Morska uroczyście podpisali umowę z Wykonawcą Hydrobudową Gdańsk SA na realizację inwestycji pn. ,,Pętla Żuławska – rozwój turystyki wodnej. Etap I Realizacja Zadania Nr 6 – Rozbudowa portu jachtowego w Krynicy Morskiej. W przeprowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego  do realizacji inwestycji wybrana została oferta złożona przez Hydrobudowę Gdańsk S.A z siedzibą Gdańsku, uzyskując maksymalną ilość punktów. Realizacja przedsięwzięcia inwestycyjnego potrwa do 30 maja 2012r., w tym czasie zmodernizowany zostanie port jachtowy w Krynicy Morskiej obejmując prace takie jak: rozbudowa Nabrzeża Północno – Zachodniego, rozbudowa Nabrzeża Bosmańskiego, rozbudowa Nabrzeża Północno-Wschodniego wraz z dostawą i montażem pomostów cumowniczych z osprzętem, które stworzą właściwe miejsca postojowe dla jachtów. W ramach inwestycji wykonane zostaną roboty podczyszczeniowe mające na celu pogłębienie dna basenu portu jachtowego.

 Inwestycja realizowana jest w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, Działanie 6.4 Inwestycje w produkty turystyczne o znaczeniu ponadregionalnym. Zadanie Współfinansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Regionalnego w ramach, którego uzyskaliśmy dofinansowanie a 60% stanowią koszty wydatków kwalifikowalnych.

Idea Projektu Pętla Żuławska – rozwój turystyki wodnej zakłada stworzenie unikalnego charakteryzującego się wysoką jakością produktu turystycznego w postaci szlaków wodnych. W ramach przedsięwzięcia planowane jest stworzenie spójnej, zintegrowanej oferty turystycznej opartej na bazie platformy partnerskiej pomiędzy kilkunastoma gminami oraz dwoma województwami. W ramach projektu przewidziano stworzenie wysokiej jakości oraz bezpiecznej infrastruktury turystycznej w postaci portów i przystani żeglarskich oraz pomostów cumowniczych służącej zarówno aktywnemu uprawnianiu sportów wodnych jak również innym formą turystyki. 
Pogoda
19 °C
ciśnienie: 1028 hPa
wiatr: 7 km/h ENE
Szczegółowa prognoza na 14 dni
on-line
kliknij aby przełączyć zdjęcie
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Ndz
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Sierpień 2022
 
Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u