Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku,

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępnioną na stronie internetowej: Klauzula informacyjna informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta Krynica Morska danych osobowych.

Dziś jest: 0, 18 Sierpień 2019 r.
Wysoki kontrast
Biuletyn informacji publicznej
Krynica Morska
krynicamorska.tv » strona główna » aktualności » Minister Plocke wysłuchał rybackich problemów

Minister Plocke wysłuchał rybackich problemów

Kategoria: Aktualności  /  Dodano: Wtorek, 05.04.2011, 10:07

W dniu 04.04.2011 r. w Krynicy Morskiej spotkał się z rybakami z Mierzei Wiślanej wiceminister rolnictwa i rozwoju wsi Kazimierz Plocke. Dyskutowano m.in. o kwestii realizowanego obecnie Programu Operacyjnego Ryby oraz założenia rybackiej polityki. Podczas spotkania nie zabrakło rozmów o lokalnych problemach rybaków. Chodziło m.in. o ustalenie kwot połowowych, sprawę paliwa bezakcyzowego, którego nie otrzymują rybacy zrzeszeni w spółdzielniach, czy przepisach regulujących sprzedaż bezpośrednią ryb turystom, prosto z kutrów.

Pogoda
18 °C
ciśnienie: 1010 hPa
wiatr: 16 km/h S
Szczegółowa prognoza na 14 dni
on-line
kliknij aby przełączyć zdjęcie

Jeśli chcesz być z serwisem na bieżęco
wpisz swój adres e-mail i wciśnij +. Wpisz
adres e-mail i wciśnij -. jeśli nie chcesz.

Krynica Morska

Oficjalna Strona Urzędu Miasta Krynica Morska krynicamorska.tv - Projekt, Realizacja, Hosting (c) 2010 Agencja Reklamowa GABO

Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.

stat4u